Krásné 104. narozeniny

08. 04. 2021 v 12:45 hodin

Paní Věra Rozbrojová z modré budovy D oslavila 3. března 2021 neuvěřitelné, již 104. narozeniny. Stále usměvavá, vždy s dobrou náladou, taková je paní Věra po všechna léta, co ji známe. A je jich už pět, která strávila mezi námi v domově pro seniory.
Ráda se zajímá o módu a hezké věci kolem ní. Záleží jí stále na tom, jak vypadá a ráda si vybírá své oblečení tak, aby k sobě vše ladilo. Vždy se u toho dobře baví, její krásný smích všechny zahřeje u srdce. Již několikátým rokem paní Rozbrojová odebírá díky Ježíškovým vnoučatům časopis „Žena a život“. Pokaždé se najde dárce, který ji rád podpoří v této zálibě. Nad časopisem paní tráví svůj čas u kávy, je to takový její rituál. Velmi se jí líbí také venku na sluníčku, procházky po zahradě jsou její oblíbené. S doprovodem si vždy živě povídá, směje se a má radost ze života.
Chtěli bychom touto cestou ještě jednou paní Rozbrojové popřát stále ten její veselý náhled na život a důvod se smát. Hodně zdraví a životní síly od všech zaměstnanců i vrstevníků. Ti, kteří měli tu čest poznat ji osobně, nám dají za pravdu, že je to radost a dar být v její blízkosti. Menší oslava se konala, i když v této složité situaci bylo gratulantů méně, než by si paní zasloužila. Ale ani tato doba jubilantku nepřipravila o dobrou náladu, dárky i květiny ji potěšily a velmi dojaly. Komorní posezení u dortu a šampaňského bylo milé a důstojné, oslavenkyni se moc líbila slavnostní výzdoba. Jen tu číslici z dortu jsme umístili do kytice, aby se mezi květy lilií tak trochu schovala.
IMG_6484-1.JPG

top