Sportovní hry seniorů v DS Nerudova ul.

23. 06. 2023 v 11:07 hodin

Ve čtvrtek 22. června 2023 jsme byli opět pozváni do Domova seniorů v Nerudově ulici v Prostějově na sportovní hry. Účastnilo se jich celkem 27 uživatelů z několika různých seniorských zařízení. Náš tým se skládal z uživatelů fialové budovy C ve složení dvou dam a jednoho muže. Sportovní klání se konalo v areálu domova včetně krásné zahrady.
Po slavnostním přivítání a zahájení sportovních her se začalo soutěžit v šesti disciplínách, kde mohli senioři zapojit jemnou motoriku, paměť a taky bylo potřeba trochu toho štěstí. A v čem se soutěžilo? Byly to kuželky, věšení prádla, skládání slov, doplňování přísloví, pamatování si různých barev či určování druhů zpěvných ptáků.
Sice jsme nevyhráli, ale hlavní je, že jsme se zúčastnili a náramně si tento krásný slunečný den užili. Po profesionální bublinkové show a po ukázce zásahu hasičů z Žešova se rozdávaly medaile, diplomy, sladkosti a po celý den jsme doslova „hodovali“. Nechybělo ani příjemné hudební zpestření – celým sportovním dnem nás doprovázel harmonikář s písněmi na přání. Děkujeme za pozvání a za krásně prožitý den plný zábavy.

top