Vánoční jarmark - Olomouc

13. 12. 2023 v 15:22 hodin

Tak jako v minulých letech, i letos jsme se zúčastnili Vánočního jarmarku, konaného v Regionálním centru v Olomouci. Na této akci jsme prezentovali výrobky uživatelů CSSP poslední den jejího konání, tedy ve středu 13. prosince 2023.
Již tradičně už nás čekali zájemci o naše výrobky, které znají z předešlých výstav. Velké oblibě se těší především keramika, která byla zastoupena širokou nabídkou vánočních zvonů, hvězd, sněhuláků, chaloupek, svícnů a aroma lamp. Na jejich zhotovení se v rámci aktivizačních činností podíleli uživatelé domova pro seniory a domova se zvláštním režimem.
Vánočního jarmarku se účastní několik zařízení sociálních služeb z Olomouckého kraje, takže pro nás se tak naskytla příležitost prohlédnout si i jejich rukodělné práce a originální nápady, což je inspirativní pro naše další tvoření.
Tato akce se opět vydařila. Všem návštěvníkům zpříjemnila adventní čas a umožnila nasát sváteční atmosféru. Ten, kdo si zde koupil něco z vánočně laděné bohaté nabídky výrobků uživatelů sociálních služeb, podpořil další rozvoj aktivizačních činností.

top