Zahradní slavnosti

06. 09. 2021 v 9:54 hodin

Malebný podzim je vždy spojován s vinobraním. Letos se u nás v CSSP sice konalo ještě v letních dnech, a to hlavně kvůli počasí, abychom mohli společně posedět pod posledními paprsky sluníčka. Uživatelé domova pro seniory se při této slavnosti, konané dne 17. srpna 2021, skvěle bavili při melodiích oblíbených písniček v podání Romana Doležela a jeho dcery. Výborné občerstvení z naší kuchyně jako vždy nezklamalo a bylo příjemným doplňkem vína, které k vinobraní neodmyslitelně patří.
Uživatelé z domova se zvláštním režimem takové štěstí na počasí neměli, a proto 31. srpna 2021 slavnost uspořádali raději pod střechou, v jídelně budovy F. Vůbec si ale nepřízní počasí nenechali zkazit zábavu a odpoledne doslova strávili na parketě od začátku do konce. Hudebník Roman Doležel přidával několik skladeb a zahrál na přání cokoliv. Také tady mizely ze stolů dobroty připravené v kuchyni CSSP a k přípitku nechyběla přírodní hroznová šťáva v podobě nealkoholického nápoje Vinea.
Všichni uživatelé služeb, kteří se konaných slavností zúčastnili, si je velmi pochvalovali a ještě dlouho vzpomínali na příjemně strávené odpoledne. Jejich spokojenost, zájem scházet se a společně se bavit je pro aktivizační pracovníky a ostatní personál tím nejlepším impulzem k pořádání dalších akcí.

top