VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

 

 

Přijmeme na hlavní pracovní poměr pracovníka/pracovnici na pozici : „Kuchař / kuchařka“ Požadujeme: min. vyučení v oboru, praxe z obdobné pozice výhodou, chuť do práce, týmovost, spolehlivost a čistý TR Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování.  A dále hledáme na zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost "pomocnou kuchařku/ kuchaře". V případě zájmu o nabízené  pozice zašlete svůj životopis na adresu: kdvorakova@csspv.cz


Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší organizace, udělujete souhlas Centru sociálních služeb Prostějov, p. o., Lidická 86, Prostějov, se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, a to v rozsahu potřebném pro realizaci výběrových řízení na obsazení volných pracovních pozic v naší organizaci.

Prohlašujeme, že Vámi zaslané osobní údaje použijeme pouze k uskutečnění stávajícího nebo i budoucích výběrových řízení a nepředáme tyto údaje třetím osobám bez Vašeho předchozího písemného souhlasu.

Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je platný po dobu jednoho roku nebo do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany. 


Kontakt na personalistku organizace:

Kateřina Dvořáková

Tel: 582 321 401, 778 880 663

email: kdvorakova@csspv.cz